przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Menu

WERONIKA KLEJNA BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MISRZOSTW POLSKI SENIORÓW W PŁYWANIU

W rozgrywanych Mistrzostwach Polski Seniorów w Pływaniu w Lublinie, zawodniczka UKS Jedynka Solex Lębork - Weronika Klejna zajęła 3. miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym uzyskując czas 2:34,22.

16-letnia juniorka po raz pierwszy stanęła na podium zwycięzców w kategorii seniorów. Szkoleniowiec Dariusz Gromulski, po wyścigu finałowym powiedział: „Jest to duży sukces lęborskiego pływania, ostatni medal w Mistrzostwach Polski Seniorów lęborczanie zdobyli w 2017 roku. Weronika ma duży potencjał i wierzę, że w kolejnych imprezach sprawi nam dużo miłych niespodzianek”.

Debiutantka 15-letnia Hanna Walkusz udanie zaprezentowała się na pływalni Aqua w Lublinie zajmując w kategorii seniorek 25 miejsce na dystansie 200 m stylem motylkowym z czasem 2:39,06 oraz 34 miejsce na 200 m stylem grzbietowym z wynikiem 2.31,48.

GRATULUJEMY !

Copyright © Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Olimpijczyków 31, 84-300 Lębork