przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku


Menu


Kolejne Mistrzostwa Lęborka w Tenisie Stołowym za nami

25 kwietnia br. w Miejskiej Hali Sportowej  rozegrano Otwarte Mistrzostwa Lęborka w Tenisie Stołowym, w których wzięło udział 68 zawodników
w 6 kategoriach wiekowych.
Zwycięzcami mistrzostw zostali:
 
Najlepsi zawodnicy odebrali pamiątkowe puchary, dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.
Uhonorowano najstarszego uczestnika – 70-letniego Ryszarda Negowskiego z Nowej Wsi Lęborskiej oraz najmłodszego – 10-letniego Janka Skorupa
z Miechucina.
 
 
 
KOMUNIKAT Z OTWARTYCH MISTRZOSTW LĘBORKA W TENISIE STOŁOWYM
 
 
 

Copyright © Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Olimpijczyków 31, 84-300 Lębork