Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Wiosenno - Jesienne KIJKOWANIE. Dla seniora!

Utworzono: 04-05-2021

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku, zapraszają na bezpłatne zajęcia NordicWalking w cyklu wiosennym i jesiennym. Zaczynamy już w najbliższą sobotę.

Już od 8 maja, zapraszamy na cykl bezpłatnych treningów NordicWalking w dwóch lokalizacjach. Spotykamy się:

  1. w każda sobotę o 9: 30, na sali gimnastycznej lub ze względu na obowiązujące obostrzenia, boisku szkolnym Zespołu Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci w Garczegorzu;
  2. w każdy poniedziałek o 17:15, na parkingu basenu RAFA przy Stadionie Miejskim w Lęborku.

 

Spotykamy się w dwóch cyklach:

  1. Wiosennym w terminie od 8 maja do 28 czerwca
  2. Jesiennym w terminie od 4 września do 2 października.

 

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku emerytalnym, ale zapraszamy każdego, kto czuje, że odrobina ruchu jest mu potrzebna! W każdy poniedziałek będziemy spacerować w pobliskim lesie. Zawsze zaczniemy od rozgrzewki, pokażemy kilka ciekawych ćwiczeń, a skończymy spokojnym rozciąganiem. W soboty, skupimy się na ćwiczeniach. Postaramy się rozruszać wszystkie partie naszego ciała. 

 

Bardzo ważne: zajęcia są dla każdego (amatorzy i zaawansowani). Są prowadzone przez doświadczonych trenerów. Nie musisz martwić się o swoja kondycję fizyczną. Na pewno dasz radę! ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

Zajęcia NordicWalking są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków otrzymanych z Powiatu Lęborskiego na rok 2021.

Aleksandra Mazur tel. 513 856 876

Paweł Mazur tel. 600 429 346

www.kreativsport.pl

Wiosenno - Jesienne KIJKOWANIE. Dla seniora!

Przejdź do góry strony