Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Pływalnia

Klienci Pływalni Miejskiej w Lęborku mogą korzystać z: 

  • dużego basenu o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości od 1,15 m do 1,80 m z sześcioma torami pływackimi. Duża niecka basenowa przeznaczona jest dla osób umiejących pływać (zajęcia rekreacyjne oraz sportowe). Jednorazowo może korzystać do 48 osób. 
  • małego basenu o wymiarach 12,5 m x 6 m. i głębokości od 0,75 m do 0,95 m. Mała niecka basenowa przeznaczona jest do nauki pływania, gier i zabaw dla dzieci, relaksu oraz zajęć rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych. Jednorazowo może korzystać 18 osób.

Pływalnia Miejska w Lęborku jest obiektem w pełni przystosowanym do obsługi amatorów pływania, jak również osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest basen pływacki i brodzik dla dzieci ze stałą temperaturą wody w granicach 27 - 30 oC. 

W obiekcie Pływalni znajduje się bar gastronomiczny.

Oferujemy możliwość bezpiecznego wypoczynku i rekreacji w wodzie pod nadzorem zespołu ratowników. 

Na Pływalni prowadzone są: kursy nauki pływania, zawody sportowe, zajęcia aerobiku wodnego. 

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy ze szkołami podstawowymi, szkołami ponadpodstawowymi i uczelniami spoza Lęborka i powiatu lęborskiego.

Pływalnię i inne obiekty sportowe udostępnimy dla pracowników zakładów pracy.

Pływalnia Miejska w Lęborku czynna jest codziennie od godz. 6.00 do 22.00 (przebywanie w strefie hali basenowej do godziny 21.40). Cykl zajęciowy trwa łącznie 60 minut i liczony jest od chwili przekroczenia bramki wejściowej do momentu wylogowania się na elektronicznym czytniku przed kasą.

Prowadzimy rezerwacje dla szkół, przedszkoli, uczniowskich klubów sportowych i innych grup zorganizowanych. Osoby indywidualne mogą korzystać z usług pływalni w miarę wolnych miejsc. 

Informacja o rezerwacjach i wolnych miejscach pod numerem tel.: 59 862 72 74, 59 862 71 77, w punkcie kasowym lub w zakładce rezerwacja pływalni.

Pływalnia Miejska wyposażona została w Elektroniczny System Obsługi Klienta. Kupując bilet klient otrzymuje pasek z elektronicznym transponderem, który służy do ewidencjonowania czasu pobytu na basenie.

Elektroniczny system umożliwia klientowi:

  • wejście na basen o dowolnej porze (jeśli są wolne miejsca !)
  • pobyt na basenie dłużej niż 60 minut. Klient przy wyjściu wnosi dopłatę za każdą minutę przedłużonego pobytu zgodnie z obowiązującym cennikiem usług.

Stanowisko do przewijania dzieci! Zadbaj o rozwój Twojego dziecka!

Pływalnia dysponuje specjalnym stanowiskiem do przewijania dzieci i niemowląt.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt wyposażony jest w sprzęt do obsługi klientów o ograniczonej możliwości poruszania się:

  • schodołaz gąsienicowy, który umożliwia wjazd na widownię,
  • wózek inwalidzki,
  • balkonik kroczący
  • szatnie oaz natryski dostosowane dla osób niepełnosprawnych

Zapraszamy!

 

Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia
Pływalnia

Przejdź do góry strony