Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Odwołane wszystkie imprezy sportowe, rekreacyjne i plenerowe

Ważny komunikat

Utworzono: 11-03-2020
  • W związku z wydanym oświadczeniem Wojewody Pomorskiego i Pomorskiego Kuratora Oświaty związanego z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku zawiesza organizację imprez sportowych w Systemie Współzawodnictwa Szkół na szczeblu półfinału i finału wojewódzkiego do odwołania, ze skutkiem natychmiastowym.

 

  • Zawiesza się zawody sportowe organizowane na szczeblu miejskim i powiatowym do odwołania, ze skutkiem natychmiastowym.

 

  •  Biegi 25. Edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Grand-Prix Lęborka sezonu 2019/2020, które miały się odbyć w dniach 28.03.2020 r. oraz 02.05.2020 r.w lasku przy Stadionie Miejskim w Lęborku zostały odwołane !

 

  • Tymczasowo zostaje zamknięta Pływalnia Miejska "Rafa" przy ul. Olimpijczyków 31, Stadion Miejski przy ul. Kusocińskiego 56, Miejska Hala Sportowa przy ul. P. Skargi 52, Kompleks Rekreacyjny przy ul. 8 Maja 1.

 

  • W związku z zaistniałą sytuacją i koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o zdrowie Państwa i dzieci, ZAKAZUJE SIĘ KORZYSTANIA  placów zabaw, siłowni zewnętrznych, kortów tenisowych, skateparku oraz innych obiektów rekreacyjno-sportowych DO DOWOŁANIA. Prosząc o zrozumienie, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

  • Od 5 maja można korzystać ze Stadionu Miejskiego z zachowaniem zasad szczególnej ostrożności. Obowiązuje nowy regulamin korzystania ze Stadionu Miejskiego.

 

  • Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia podjęto radykalne działania mające na celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Odwołane zostają wszystkie imprezy sportowe, rekreacyjne i plenerowe, przynajmniej do końca sierpnia 2020 r.

Przejdź do góry strony