Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Odwołane zawody sportowe

Ważny komunikat

Utworzono: 11-03-2020
  • W związku z wydanym oświadczeniem Wojewody Pomorskiego i Pomorskiego Kuratora Oświaty związanego z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku zawiesza organizację imprez sportowych w Systemie Współzawodnictwa Szkół na szczeblu półfinału i finału wojewódzkiego do odwołania, ze skutkiem natychmiastowym.

 

  • Zawiesza się zawody sportowe organizowane na szczeblu miejskim i powiatowym do odwołania, ze skutkiem natychmiastowym.

 

  • Przekłada się bieg 25. Edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Grand-Prix Lęborka sezonu 2019/2020, który miał się odbyć 28.03.2020 r. w lasku przy Stadionie Miejskim w Lęborku. O nowym terminie poinformujemy na naszej stronie internetowej.

 

  • Tymczasowo zostaje zamknięta Pływalnia Miejska "Rafa" przy ul. Olimpijczyków 31, Stadion Miejski przy ul. Kusocińskiego 56, Miejska Hala Sportowa przy ul. P. Skargi 52, Kompleks Rekreacyjny przy ul. 8 Maja 1.

 

  • W związku z zaistniałą sytuacją i koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o zdrowie Państwa i dzieci, ZAKAZUJE SIĘ KORZYSTANIA  z boisk, bieżni, placów zabaw, siłowni zewnętrznych, kortów tenisowych, skateparku oraz innych obiektów rekreacyjno-sportowych DO DOWOŁANIA. Prosząc o zrozumienie, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Przejdź do góry strony