Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Działamy! - Lęborski Sztab 31. Finału WOŚP

Utworzono: 22-11-2022

 

 

"Żyj zdrowo w zdrowym świecie"

 

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy nie zagra dla określonej grupy wiekowej tylko dla wszystkich - małych i dużych. Celem zbliżającego się Finału będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną i gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie bakteryjne. Do przeżycia, kluczowa jest jak najszybsza diagnostyka i włączenie właściwego leczenia - optymalnie w ciągu godziny. Każde opóźnienie w rozpoznaniu zwiększa ryzyko zgonu. Dlatego Fundacja WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, która pozwoli na skuteczniejszą terapię poprzez wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Rejestracja wolontariuszy już trwa !! (kliknij tutaj)

31. Finał WOŚP w Lęborku odbędzie się 29 stycznia 2023 r.w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. P. Skargi 52.

Wszystkich zainteresowanych wystawieniem stoiska bądź występami na scenie podczas Finału WOŚP proszę o dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (poniżej w załączniku) do biura Centrum Sportu i Rekreacji bądź przesłania na adres e-mail: imprezy@csir.lebork.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30 grudnia 2022 r.

Przejdź do góry strony