Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Lębork z rekordem podczas 32. Finału WOŚP

Utworzono: 01-02-2024

Podczas 32. Finału WOŚP lęborski sztab zebrał 180.504,17 zł i nie jest to kwota ostateczna, gdyż aktualnie prowadzone są aukcje internetowe na Allegro. Na dzień 1 lutego br. wylicytowaliście już Państwo nasze fanty za kwotę ponad 22 tys. zł co dowodzi, że jeśli wszystkie wpłaty zostaną przekazane na konto Fundacji WOŚP, to lęborski sztab przekroczy kwotę 200.000 zł.

Składamy serdeczne podziękowanie Wolontariuszom oraz wszystkim Darczyńcom, Służbom Mundurowym  zaangażowanym w organizację 32. Finału WOŚP w Lęborku, jak również Mieszkańcom miasta i okolic za pomoc i bezinteresowne wsparcie tej wspaniałej akcji.

DZIĘKUJEMY ! Jesteście WSPANIALI !

Koordynatorem działań 32. Finału WOŚP, podobnie jak w latach ubiegłych byli: Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec w Lęborku wraz z Centrum Sportu i Rekreacji.

Zachęcamy wszystkich do dalszych licytacji na Allegro. Wśród 26 fantów wystawionych przez nasz  sztab, znajdą Państwo m.in. : statuetkę "Orkiestrowe nutki", którą zaprojektował i wykonał specjalnie na tę okazję Zakład Jubilerski "Tytan"z Lęborka  (aktualna cena to 2.650 zł), autobus DOBROBUS (8.000 zł), 4-dniowy pobyt dla 4 osób w luksusowym apartamencie w Łebie (1.545 zł), prawo jazdy kat. B (1.850 zł), trening tenisa stołowego z zawodnikiem  Superligi Poltarex Pogoń Lębork (1.425 zł), bilety dla dwóch osób na Koncert Muzyki Filmowej (255 zł), koszulki z 32. Finału WOŚP (50 zł) i wiele ciekawych przedmiotów. Przekonaj się sam!

 

allegro/licytacje/wosp_lebork

Przejdź do góry strony