Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

LĘBORSKI SZTAB 30. FINAŁU WOŚP JUŻ DZIAŁA !

Utworzono: 09-11-2021

 

 

Przejrzyj na oczy !

 

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabrzmi dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. "Przejrzyj na oczy". Jest to pierwszy Finał dedykowany okulistyce dziecięcej, który odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia tj. 30.01.2022 r. Pomimo trwającej sytuacji w kraju i na świecie, nie tracimy zapału i rozpoczynamy przygotowania.

 

 

 

 

 

 

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy chcących kwestować na ulicach naszego miasta w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rejestracja wolontariuszy odbędzie się online poprzez stronę internetową: www.iwolontariusz.wosp.org.pl 

Po zarejestrowaniu wolontariusza niezbędna jest jego weryfikacja, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Komendy Hufca ZHP w Lęborku.

Wolontariusza, który nie jest pełnoletni  zarejestrować musi osoba dorosła, pełniąca opiekę prawną.

 

Kwesta wolontariuszy w dniu Finału tj. 30.01.2022 r. odbywać się będzie w godzinach 09:00 - 16:00. Osoby niepełnoletnie powinny poruszać się z osobą dorosłą/opiekunem. Opiekunem nie może być osoba przebywająca w tym czasie na kwarantannie.

 

Kontakt z biurem Hufca ZHP w Lęborku:

- od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00

tel. 605 990 950, 512 909 189       e-mail: lebork@zhp.pl

Zgłoszenia wolontariuszy będą przyjmowane do 31.12.2021 r. (liczba miejsc jest ograniczona)

 

STACJONARNA PUSZKA SZTABOWA

Zachęcamy w tym roku do zgłaszania się po puszkę stacjonarną. Jest to kwesta skierowana do właścicieli firm lub instytucji.

W tym roku procedura zgłoszeniowa będzie odbywać się na dwa sposoby:

 

  • Formularz zgłoszeniowy, który trzeba dostarczyć do biura Sztabu (formularz poniżej w załączniku), w tym celu prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny: 59 862 71 77 w.28;
  • Online – opiekun puszki stacjonarnej zakłada konto na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl, a następnie wybiera opcję zakładania Sztabowej Puszki Stacjonarnej i uzupełnia formularz elektroniczny, po wprowadzeniu danych do formularza Opiekun musi wybrać z listy nasz Sztab: #1901 Centrum Sportu i Rekreacji.

 

Kwesta Sztabowych Puszek Stacjonarnych odbywać się może w dniach 10.12.2021 r. – 30.01.2022 r.

 

 

Wszystkich zainteresowanych wystawieniem stoiska bądź występami na scenie podczas Finału WOŚP proszę o dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (poniżej w załączniku) do biura Centrum Sportu i Rekreacji bądź przesłania na adres e-mail: imprezy@csir.lebork.pl w nieprzekraczalnym terminie do 10 stycznia 2022 r.

 

 

Przejdź do góry strony