Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Lęborski Sztab 32. Finału WOŚP

Utworzono: 13-11-2023

 

 

"Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!"

 

 

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów oddziałów pulmonologicznych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Finał odbędzie się 28 stycznia 2024 r.

Lęborski Sztab WOŚP działający przy Centrum Sportu i Rekreacji zaczął już pracę i przygotowania do Wielkiego Finału. Nabór wolontariuszy prowadzony jest tylko w formie online poprzez stronę internetową iwolonatriusz.wosp.org.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2023 r. (pozostało jeszcze tylko 130 miejsc).

Po zarejestrowaniu wolontariusza niezbędna jest jego weryfikacja, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Komendy Hufca ZHP w Lęborku.

Kontakt z biurem Hufca ZHP w Lęborku:

- od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00

tel. 605 990 950               e-mail: lebork@zhp.pl

Wolontariusza, który nie jest pełnoletni  zarejestrować musi osoba dorosła, pełniąca opiekę prawną.

Kwesta wolontariuszy w dniu Finału tj. 28.01.2024 r. odbywać się będzie w godzinach 09:00 - 16:00. Osoby niepełnoletnie powinny poruszać się z osobą dorosłą/opiekunem.

 

 

Zbiórka będzie możliwa również poprzez Firmowe i Sztabowe Puszki Stacjonarne. Jest to kwesta skierowana do właścicieli firm, sklepów oraz instytucji.

Zbiórka do Stacjonarnych Puszek może odbywać się w dniach 10.12.2023 r. - 28.01.2024 r.

Proces rejestracji:

Sztabowa Puszka Stacjonarna - zgłoszenie poprzez prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy (poniżej do pobrania), który trzeba dostarczyć do biura Sztabu (Pływalnia Miejska 'Rafa" ul. Olimpijczyków 31, pon. - pt. godz. 07:00 - 15:00), Sztabowa Puszka Stacjonarna przeznaczona jest do kwesty w instytucjach, podczas imprez zamkniętych, w sekretariacie szkoły/przedszkola oraz na stoiskach sztabowych podczas trwania Finału.

Firmowa Puszka Stacjonarna - poprzez stronę internetową www.iwolontariusz.wosp.org.pl, opiekun zakłada konto na stronie, a następnie wybiera opcję zakładania Firmowej Puszki Stacjonarnej w zakładce "Chcę reprezentować firmę"  i uzupełnia w formularzu elektronicznym dane niezbędne do prowadzenia kwesty w tej formie. Opiekun musi wybrać z listy Sztab (Sztab nr 1901 Centrum Sportu i Rekreacji), który będzie prowadził nadzór nad prowadzoną kwestą. Firmowa Puszka Stacjonarna przeznaczona jest do kwesty w firmach, sklepach, w restauracjach, u fryzjera itp.

UWAGA!

Liczba Sztabowych i Firmowych Puszek Stacjonarnych jest ograniczona. Istnieje możliwość odmówienia przez Sztab przyjęcia zgłoszenia ze względu na wykorzystanie wszystkich puszek.

 

 

Wszystkich zainteresowanych wystawieniem stoiska bądź występami na scenie podczas Finału WOŚP prosimy o dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (poniżej do pobrania) do biura Centrum Sportu i Rekreacji bądź przesłania na adres e-mail: imprezy@csir.lebork.pl w nieprzekraczalnym terminie do 29 grudnia 2023 r.

 

 

 

 

Przejdź do góry strony