Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Program 30. Finału WOŚP w Lęborku

Utworzono: 20-01-2022

Lęborski Finał odbędzie się w dniu 30.01.2022 r. w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. P. Skargi 52. Gramy od godz. 11:00. Podczas imprezy wystąpią dzieci i młodzież z lęborskich przedszkoli, szkół oraz placówek kulturalnych. Wystąpią również lokalne wokalistki i zespoły.

Podczas trwania finału będą prowadzone licytacje, w których będzie można wylicytować gadżety WOŚP oraz wiele innych przedmiotów i voucherów przekazanych przez darczyńców. Do wylicytowania będzie również statuetka, zaprojektowana i wykonana specjalnie na tę okazję przez Zakład Jubilerski "Tytan" z Lęborka. Jedna zostanie zlicytowana na scenie podczas trwania imprezy w dniu 30 stycznia br. ok. godz. 18:00, a druga w trakcie trwania licytacji w serwisie internetowym allegro.pl. Licytacja internetowa będzie trwała od 28.01.22 r. do 14.02.22 r. – cena wywoławcza statuetki w obu przypadkach wynosi 100 zł.

Za wylicytowane przedmioty będzie można dokonać płatności kartą lub gotówką.

Około godz. 19:00 na scenie odbędzie się losowanie fantów głównych. Wszyscy, którzy nabyli los w cenie 5 zł, będą mogli, przy odrobinie szczęścia wylosować m.in.: mikser planetarny, odkurzacz, mikrofalówka, blender, żelazko, grill oraz wiele innych atrakcyjnych zestawów przygotowanych przez sponsorów. Losy do nabycia w miejscu imprezy od godz. 09:00.

Ponadto tego dnia zapraszamy na pl. Pokoju. W godzinach 11:00 – 14:00 odbywać będzie się kwesta do puszek WOŚP oraz liczne atrakcje dla mieszkańców miasta. Będą to m. in. pokazy pojazdów militarnych i zabytkowych oraz kąpiel morsów z Mors Team Lębork w specjalnie przygotowanym basenie.

 

LICYTUJ STATUETKĘ - TUTAJ!

Przejdź do góry strony