Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Ferie na sportowo 2024

Utworzono: 05-02-2024

W okresie ferii zimowych bilety dla dzieci i młodzieży na Pływalni Miejskiej "Rafa" w cenie 8 zł !

Bilet wstępu na lodowisko dla dzieci i młodzieży z lęborskich przedszkoli i szkół w cenie 1 zł !

 

 

  • TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

Turniej zostanie przeprowadzony w dniach 29.01 (poniedziałek) - eliminacje i 31.01 (środa) - finał w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Lęborku przy ul. Mireckiego 10 o godz. 12:30. System przeprowadzenia rozgrywek będzie zależny od ilości startujących zawodników. Zawody przeprowadzone będą w kategoriach: a) dziewczęta, b) chłopcy.

Zapisy do turnieju będą przyjmowane na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów w dniu i miejscu ich rozgrywania. Prowadzącym i sędzią głównym turnieju będzie Pan Andrzej Borowski.

 

>>> REGULAMIN <<<

>>> ZGODA RODZICÓW <<<

 

  • TURNIEJE MINI SIATKÓWKI dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych kl. IV - VIII

Turnieje odbędą się w dniach 30.01 (wtorek) i 01.02 (czwartek), każdy osobno nagradzany. Zawody zostaną przeprowadzone w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. P. Skargi 52 od godz. 11:00. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania. System przeprowadzenia rozgrywek będzie zależny od ilości zgłoszonych zespołów. Turnieje będą przebiegać według obowiązujących przepisów gry w mini siatkówkę. Prowadzącym i głównym sędzia zawodów będzie Pan Marcin Dawidowski.

 

>>> REGULAMIN <<<

>>> ZGODA RODZICÓW <<<

 

 

  • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO wraz z nauką gry dla dzieci i młodzieży

Zajęcia odbędą się w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. P. Skargi 52 o godz. 11:00 w dniach:

- 30.01 (wtorek),
- 01.02 (czwartek),
- 08.02 (czwartek),
- 09.02 (piątek).
 
Zajęcia głównie będą polegały na nauce gry w tenisa stołowego a osobno zostanie przeprowadzony turniej. Zwycięzcy turnieju otrzymają pamiątkowe puchary, statuetki, medale lub drobne nagrody rzeczowe. Prowadzącym będzie Pan Wojciech Potrykus.
 
 
 
  • ZUMBA dla każdego

Zajęcia ruchowe odbędą się w dniach 31.01 (środa) i 06.02 (wtorek) o godz. 11:00 w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. P. Skargi 52. Zajęcia otwarte.

 

>>> ZGODA RODZICÓW <<<

 

 

  • SPACER Z PRZEWODNIKIEM PO MIEŚCIE

02.02 (piątek) START godz. 10:00 przy Stacji Kultura ul. Dworcowa 8 w Lęborku. Zapraszamy wszystkich chętnych, zajęcia o charakterze otwartym.

 

>>> ZGODA RODZICÓW <<<

 

 

  • TURNIEJE KOSZYKÓWKI 3x3

Turnieje zostaną przeprowadzone w dniach 03.02 i 10.02 (soboty), każdy osobno nagradzany. Zawody odbędą się w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. P. Skargi 52 o godz. 10:00. Zapisy będą przyjmowane na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów w dniu i miejscu ich rozgrywania. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Zasady gry opisani w Regulaminie turnieju. Prowadzącym i sędzią głównym będzie Pan Krystian Kuczyński.

>>> REGULAMIN <<<

>>> OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO <<<

>>> OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA PEŁNOLETNIEGO <<<

 

 

  • TANIEC TOWARZYSKI - nauka tańca dla każdego

Lekcje tańca towarzyskiego odbędą się w dniach 05.02 (poniedziałek) oraz 07.02 (środa) w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. P. Skargi 52 o godz. 11:00. Zajęcia o charakterze otwartym, dla każdego. Prowadząca Pani Marcelina Dzienisz.

 

>>> ZGODA RODZICÓW <<<

 

 

* Każdy uczestnik zawodów organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku z cyklu "Ferie na sportowo 2024" musi zapoznać się z obowiązującymi regulaminami i zgłosić się w miejscu zawodów z odpowiednią zgodą podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego.
NA ZAJĘCIA I ZAWODY ODBYWAJĄCE SIĘ W HALACH I SALACH SPORTOWYCH OBOWIĄZUJE STRÓJ SPORTOWY I OBUWIE ZMIENNE !!

 

Grafika 1. Ferie na sportowo 2024

Przejdź do góry strony