Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Komunikat z XXIII Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Szkół w Tenisie Ziemnym

Utworzono: 26-05-2024

Zawody zostały przeprowadzone w dniu 25 maja 2024 r. na kortach tenisowych Kompleksu Rekreacyjnego w Lęborku.
W wyniku rozegranych gier w kategorii szkół podstawowych dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Milena Szczygielnik /SP5/, zaś drugie Zofia Powideł /SP Nowa Wieś Lęborska/.
Wśród chłopców po zaciętym finale zwyciężył Jan  Hinc /SP8/- pokonując 3:4,4:1,7:1 w tie break,u/ Bartka Starczewskiego /SP7/. Trzecie miejsce zdobył Leonard Krajewski /SP8/,a czwarte -najmłodszy 6-o letni Fabian Chojnacki /SP7/.
Kategorię szkół ponadpodstawowych chłopców wygrał Natan Powideł /SLO/, drugie miejsce zajął Bartłomiej Małoszycki /ZSM-I/.
W kategorii szkół ponadpodstawowych dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Weronika Buś /I LO/, zaś drugie Magda Biblia /SLO/.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki i medale ufundowane przez CSiR, ponadto na uczestników czekały lody ufundowane przez Akademię Tenisowa GRACE.
Zawody zostały zorganizowane przez CSiR Lębork, Szkołę Tenisa SMECZ-, przy współudziale stowarzyszenia RETURN, przeprowadził Andrzej Borowski.