Skocz do głównej treści strony
Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

XIX Wakacyjne Grand-Prix Lęborka Dzieci i Młodzieży w Tenisie Ziemnym

Utworzono: 29-06-2023

28 czerwca br. na kortach tenisowych Kompleksu Rekreacyjnego w Lęborku odbył się pierwszy z trzech turniejów Wakacyjnego Grand-Prix w Tenisie Ziemnym. Rywalizacja toczyła się w kategoriach: dziewczęta"OPEN", chłopcy do lat 13 oraz chłopcy do lat 19.

Wśród chłopców do lat 19 zwyciężył Miłosz Księski, drugie miejsce zajął Henryk Pellowski, zaś trzecie Bartek Agatowski. Kategorię dziewcząt wygrała Magda Biblis, zaś kategorię chłopców do lat 13: Franciszek Mały.

Ze względu na brak obsady w dwóch ww. kategoriach zawodnicy rozgrywali mecze w kategorii „OPEN”. Oto wyniki:  H.Pellowski –M. Biblis 6:1, B.Agatowski - F.Mały 6:3, 6:3, M.Biblis- F.Mały 6:0,6:0.

Zawodnicy za zwycięstwo otrzymali po 10 pkt, za drugie miejsce 7, zaś za trzecie 5 pkt do klasyfikacji generalnej Grand Prix – wręczenie nagród nastąpi po trzecim turnieju. Drugi turniej odbędzie się 26.07.2023 r. – zapisy i losowanie o godz. 9.00. Zapraszamy osoby nie biorące udziału w pierwszym turnieju do udziału w kolejnych.

XIX Wakacyjne Grand-Prix Lęborka Dzieci i Młodzieży w Tenisie Ziemnym odbywa się w ramach cyklu "Bezpieczne Wakacje 2023"

Grafika 1. XIX Wakacyjne Grand-Prix Lęborka Dzieci i Młodzieży w Tenisie Ziemnym