przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku


Menu


Sztabowa i Firmowa Puszka Stacjonarna

Zachęcamy właścicieli firm i instytucji do zgłaszania się po Puszki Stacjonarne. W tym roku puszki zostały podzielone na kategorie, dla których przeznaczenie i proces rejestracji jest różny.

Sztabowa Puszka Stacjonarna - zgłoszenia poprzez prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy (poniżej do pobrania), który trzeba dostarczyć do biura Sztabu (Pływalnia Miejska 'Rafa" ul. Olimpijczyków 31, pon. - pt. godz. 07:00 - 15:00), Sztabowa Puszka Stacjonarna przeznaczona jest do kwesty w instytucjach, podczas imprez zamkniętych, w sekretariacie szkoły/przedszkola oraz na stoiskach sztabowych.

Firmowa Puszka Stacjonarna - poprzez stronę internetową www.iwolontariusz.wosp.org.pl, opiekun zakłada konto na stronie, a następnie wybiera opcję zakładania Firmowej Puszki Stacjonarnej w zakładce "Chcę reprezentować firmę"  i uzupełnia w formularzu elektronicznym dane niezbędne do prowadzenia kwesty w tej formie. Firmowa Puszka Stacjonarna przeznaczona jest do kwesty w firmach, sklepach, w restauracjach, u fryzjera itp.

Zbiórka do Sztabowych i Firmowych Puszek Stacjonarnych odbywać się może w dniach 10.12.2022 r. - 29.01.2023 r.

 

 

 

 


Copyright © Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Olimpijczyków 31, 84-300 Lębork